KSIĄŻKA ZA DARMO

Piotr Rozmus Piętno mafii ebook

Wersja językowa: PL

Wielkość: 5,4 MB

Format: pdf, epub, mobi

Agnieszka Makowska jest siedemnastoletnią dziewczyną stawiającą pierwsze kroki w modelingu. Zawsze była rozważna i odpowiedzialna, więc na namowy przyjaciółki, aby pojechały na imprezę do obcego domu przystaje dość niechętnie. Do willi na obrzeżach Szczecina jadą z nowo poznanym chłopakiem. Na miejscu okazuje się, że w prywatce uczestniczy szemrane towarzystwo w średnim wieku. Alkohol leje się strumieniami, a roznegliżowane kelnerki oferują gościom narkotyki. Agnieszka próbuje namówić koleżankę do odwrotu, ale ta jest nieprzejednana. Na dodatek w domu pojawia się Paula Madejska, właścicielka jednej z największych agencji modelek. Agnieszka jest nią zauroczona i postanawia zostać. Podjętej decyzji będzie żałowała do końca życia…

Dzieci Marty Makowskiej uważają, że ich matka jest przewrażliwiona. Siedemnastoletnia Agnieszka i trzynastoletni Bartek są jej oczkiem w głowie. Kiedy Agnieszka nie stawia się w domu o umówionej porze, kobieta odchodzi od zmysłów. Zgłasza zaginięcie na policji. Następnego dnia odbiera makabryczną przesyłkę. Nie ma najmniejszych wątpliwości, że dziewczyna została uprowadzona. Prowadzący śledztwo komisarz Borys Wolański jest przekonany, że niebawem kidnaperzy wystosują żądanie okupu. Ku zaskoczeniu wszystkich nic takiego jednak się nie dzieje. W śledztwo angażuje się wydalony ze służby komisarz Olgierd Merk, który jako jedyny domyśla się prawdy. Z czasem wychodzą na jaw skrywane sekrety rodziny Makowskich.

Sven Jönsson mieszka wraz z żoną i ośmioletnim synem w szwedzkim Härnosaänd. Przeprowadził się tu przed dekadą ze Sztokholmu, aby zapomnieć o mrocznej przeszłości. Ta jednak się o niego upomina. Kiedy Sven wraca do domu po dwumiesięcznej nieobecności jego syn Björn zostaje porwany. Śledztwo prowadzą komisarze Christin Carlsson i Gunnar Linberg. Pewnego dnia rodzina Jönssonów również odbiera przesyłkę. W szarej kopercie znajdują się zdjęcia zamordowanej kobiety, matki Svena. Na jej ustach sprawca wyciął krzyż. W ten sposób camorra – włoska mafia uciszała swoich wrogów. Sven już wie, że za porwaniem Björna stoi przywódca neapolitańskiego klanu. Musi zrobić wszystko, aby odzyskać syna.

Dwa równorzędnie prowadzone śledztwa są ze sobą powiązane. Choć polscy i szwedzcy policjanci jeszcze o tym nie wiedzą, wkrótce przyjdzie im zjednoczyć siły, aby stawić czoło wspólnemu wrogowi.

Odwiedzający stronę szukali również:

Piotr Rozmus Piętno mafii plik PDF

Gdzie można pobrać PDF Piotr Rozmus Piętno mafii

Piętno mafii Piotr Rozmus pdf

można gdzieś znaleźć Piętno mafii Piotr Rozmus za darmo

Piotr Rozmus Piętno mafii pdf

pobierz Piotr Rozmus Piętno mafii online PDF

download Piotr Rozmus Piętno mafii

Piętno mafii Piotr Rozmus PDF

można gdzieś pobrać Piętno mafii Piotr Rozmus za darmo

Piotr Rozmus Piętno mafii pdf

Piętno mafii Piotr Rozmus skąd można ściągnąć

pebx Piotr Rozmus Piętno mafii

Piotr Rozmus Piętno mafii pdf

Piętno mafii Piotr Rozmus audiobook za darmo

Piotr Rozmus Piętno mafii pdf za darmo

Piętno mafii Piotr Rozmus Kindle

Piotr Rozmus Piętno mafii PDF

pdf Piotr Rozmus Piętno mafii

Piotr Rozmus Piętno mafii pdf

Piotr Rozmus Piętno mafii DOC

darmowy pdf Piętno mafii Piotr Rozmus

Piętno mafii Piotr Rozmus pdf

Piotr Rozmus Piętno mafii polski pdf

Piętno mafii Piotr Rozmus darmowy pdf

Piotr Rozmus Piętno mafii pdf chomikuj

Piotr Rozmus Piętno mafii pdf online

Piętno mafii Piotr Rozmus kiedy premiera

Piotr Rozmus Piętno mafii gdzie kupić pdf

Piętno mafii Piotr Rozmus pdf na ereader ?

Piotr Rozmus Piętno mafii pdf